Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda: Ake Temizlik Şirketi olarak 2000 yılından beri Ev Temizliğinde hizmet vermekteyiz. Sloganımız Ev Temizliği Bizim İşimiz bu söylemimiz lafta kalmamaktadır. Bizim için müşteri memnuniyeti önceliklidir. Ake Temizlik şirketi olarak bizden memnun kalan siz değerli müşterilerimiz bu memnuniyetinizi etrafınıza, eşinize dostunuza bahsettikçe bizde yeni müşteriler kazanarak bu piyasada bu zamana kadar ayakta kalabildik. Bizim için olmazsa olmazımız müşteri memnuniyetidir. Bizimle çalışan bütün personelimiz şunu iyi bilir yaptığımız hizmetten memnun kalan müşterimiz en az yeni bir müşteri getirir ve bu zincir halkaları gibi uzar gider. Tabii sadece müşterilerimize değer verip çalışanımızı da mağdur etmemekteyiz. Biz şirket prensibi olarak çalışanımıza değer vermekteyiz ve bütün sosyal haklarını kullandırmaktayız. Ev temizliği için çağırdığınız personelimiz eğer bir problemi varsa o gün size ne kadar hizmet verebilir takdiri size kalmıştır. Personelin sorunları giderilip öyle işe gönderilmektedir.

İstanbul Avrupa Yakasında bulunan bütün ilçelerimize Ev Temizlik Şirketi olarak hizmet vermekteyiz. Bütün ilçelerimize kendi araçlarımızla, yetişemediğimiz yerde kiralık araçlarla personelimizi götürmekteyiz. Ev temizliği işi bitiminde tekrar almaktayız. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir. Gün geldi piyasadaki temizlik şirketleri sinek avladı fakat biz yani Ake Temizlik şirketi sizlerin güvenini ve desteğini sağladığımız için hiç boş kalmadık çünkü dediğim gibi bizim sloganımız Ev Temizliği Bizim İşimiz.

Atalarımız bir koltuğa iki karpuz sığmaz demişler doğru demişler. Piyasadaki ev temizliği hizmeti verenleri araştırdığınızda konuyu anlayıp bize hak verirsiniz. Baştada söylediğim gibi biz sadece ev temizliğinde yoğunlaşmaktayız ve başarımızda bu sebeptendir. Ev temizliğinin ince noktaları, personelimizin duyarlılığı ve kullandığımız kaliteli temizlik malzemeleri bizi başarıya ulaştırmıştır.

Memnuniyetinizi çevrenizle şikâyetinizi bizimle paylaşarak bize katkıda bulunabilirsiniz. Şikâyetleriniz için sitemiz içerisindeki bölümleri veya 7/24 hizmet veren şirket telefonlarına bilgi verebilirsiniz. Emin olun şikâyetleriniz dikkate alınıp değerlendiriliyor. Temizlik Ake

 

Ake Temizlik

Ev Temizliği Bizim İşimiz ; Bizim İşimiz Ev Temizliği