Ev Temizliği

Ev Temizliği

Ev Temizliği: Günümüz şartlarında büyükşehirler de yaşamak ailelerde geçim sıkıntılarına sebep olmaktadır. Bunu aşmanın çaresini de; aile içerisinde kadınında çalışıp evin geçimine katkıda bulunmasıyla aşılmaya çalışılmaktadır. Ev temizliği, yemek işleri ve en önemlisi çocuğu ile ilgilenmesi gereken kadın, sabah eşiyle beraber evden çıkıp akşama kadar çalışıp, akşam iş çıkışı koştur koştur eve gelip hayatın idame ettirilmesi için gerekli olan; evde yaşayanların yemek ihtiyaçları, bulaşıkların yıkanması varsa çocuk veya çocukların bakımı ve ev temizliği ile ilgilenmeye çalışmaktadırlar.

Herkes evinin tertemiz pırıl pırıl ve düzenli olmasını ister. Evin dağınıklığını toparlamak ev işlerinin en yorucu olanıdır. Evinizi neredeyse dip köşe temizlersiniz fakat ertesi gün baktığınızda ortalıkta temizlikten eser yoktur. Rutin olarak hergün tekrarlanan bu kâbus ister istemez sizi ev temizliğinden soğutur. Günlük hayat koşturmacasın da kendinize bile zaman ayıramazken ev temizliğinde geçen süreyi düşününce temizlik adeta sizin için içinden çıkılmaz bir kâbus olur. Çalışan ev kadını sabah işe giderken çocuğunu kreşe bırakabiliyor çocuğunun bakımını bir şekilde çözüme kavuşturuyor. Evin yemek işini de telefonla sipariş edip eve teslim yemekle çözmeye çalışmaktadır. Fakat her gün kirlenen ev sizi çareler üretmeye zorlar; içinizden bir ses boş ver temizlik yapma sen al telefonu eline temizlik şirketi araştır derken diğer yandan; zaten benim yaptığım gibi yapamazlar sonra ben tekrar temizlik yapacaksam ne anlamı var hem cebime hem zamanıma yazık diye düşünürsünüz.

ev-temizligi

İstanbul Ev Temizliği

İşte burada biz aketemizlik şirketi olarak devreye giriyoruz. Çalışan kadının ev temizliğine yetişemediği zamanlarda onlara bir telefon kadar yakınız. Fakat telefonu eline aldığı zaman, aklında hep bir şüphe bir soru işareti olacak. Gelecek şirket ne kadar güvenilir, şirket çalışanı ne kadar güvenilir, işinin ehlimi. Sonuçta evini ona teslim edecek evini ona açacak.

Biz aketemizlik olarak sizlere diyoruz ki; ev temizliği ve bu sektörde güvenliği ön planda tutan evinize tıpkı sizin gösterdiğiniz itinayı gösteren ve özveriyle çalışacak olan kadromuzla ev temizliğinde sizlere yardımcı olmak için çabalayıp durmaktayız.
Temizlik elamanlarımız duvarları, camları, zemini; banyo bölümünde bulunan ıslak zemin fayanslarını temizlerler.Kullanmış olduğumuz malzemeler kaliteli ve Anti-Bakteriyel özelliklere sahiptir. Biz ake temizlik olarak kalitemizden ödün vermeyen temizlik politikamız ile tecrübelerimize dayanarak sizlere saygın kaliteli ve titiz bir temizlik anlayışı sunuyoruz. Temizliği Ev

ev-temizligi-1

Ev temizliğinde kullanılacak malzemeler istediğimiz ücretin içerisine dâhildir. Bunların dışında sizden fazladan bir ücret yâda temizlik malzemesi istenmez.