Başakşehir Villa Temizliği

Başakşehir Villa Temizliği

(Başakşehir) Villa Temizliği: Şehir merkezlerinde veya kırsal alanda daha geniş ve ferah bir yerdeyaşamayı tercih edenler için yapılan ve genellikle iki veya üç katlı, bahçeli ve bahçesinin içerisinde yüzme havuzubulunan müstakil evlere villa denir.

Villalar planları itibarıyla genellikle giriş katlarında salonları ve mutfağı bulunur. Üst katlarında yatak odaları, çocuk odaları, misafir için kullanılan yatak odaları bulunur. Oda sayıları daha fazla olur. Her katta banyosu ve tuvaletleri bulunur. Ve ıslak zemini, oda camları normal bir daireden kat kat daha fazladır.

Villalar genellikle yaz aylarında, yılın belirli aylarında kullanılır. Kış aylarında boş kaldığı ve temizlik yapılmadığı için; Başakşehir villa temizliği daha çok personel, daha çok emek ve daha çok temizlik malzemesi harcanarak temizlenmektedir.

Bizler ake temizlik şirketi olarak Başakşehir villa temizliği için eğittiğimiz personelimizle sizlerden gelecek villa ve köşk temizliği iş tekliflerine her zaman daha çok önem vermekteyiz. Geçmişten gelen tecrübemiz ile birlikte villalarınızda bulunan maddi veya manevi değeri yüksek eşyalarınızın zarar görmemesi için elimizden gelen gayreti gösterip sizi memnun edip şirketimiz hakkında olumlu izlenimler edinebilmeniz için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

Villalar genellikle çok katlı oldukları için temizliğe üst katlardan başlanıp aşağı katlara doğru
Yapılır. Villaların üst katlarında bulunan yatak odaları, çocuk odaları, banyolar ve tuvaletler itinalı bir şekilde temizlenir ve alt kata geçilir. Orta katta bulunan salon, oturma odaları, banyo ve tuvaletler yine itinalı bir şekilde temizlenip zemin kata inilir. Zemin katta genellikle mutfak ve yemek odası bulunur. Yerler ıslak zemin olduğundan bu kattaki temizlik daha yoğun bir çalışma gerektirir. Elamanlarımızın tecrübeli oluşu bizler için bir avantaj olduğundan sıkı bir çalışma sonunda bina içerisinin temizliği yapılır ve bahçe temizliğine geçilir. Villa bahçesindeki çöpler toplanır ve yerlerin kaba temizliği yapılır.

Bahçede ıslak zemin bulunan yerler varsa paspas atılır temizliği yapılır. Villa ana giriş kapısı ve kapı etrafı temizlenerek temizliği villa Başakşehir işimizi tamamlamış oluruz. Biz ake temizlik olarak sizi devamlı müşterilerimiz arasında görmek isteriz ve bu amaç’la da sizleri memnun etmek için bütün kadromuzla elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Tek hedefimiz ve amacımız müşteri memnuniyetidir…